Spectra_muck a drby 2

15. října 2012 v 2:59 | Spectra_muck |  Spectra_muck a její bulvární drby
5 dnů se sešlo s 5 dny.Zase vás tu vítá Spectra_muck

1-10.10.2012 16:15)Z Aguš je mamina jak hrom a tak se bojí o nemocného synka Kryšpína.
Agáta Hanychová a její syn Kryšpín, který je momentálně nemocný.
"Má teplotu 39, asi zuby," myslí si modelína.
Chudáčkovi "Krysí Špíně"-jak ho Aguš sama nazvala-snad brzy narostou zoubky!
Agáta teď opustila Kryšpínkova tatínka Mirka Dopitu,hráč amerického fotballu.Mirek jí prý podváděl.Agáta ovšem všechno smetla ze stolu a řekla,že za vše může jen a jen ona sama.
Co to "Gusí" napadlo nikdo neví.Teď chodí s Jakubem Prachařem,moderátor "Česko slovensko má talent" a součást kapely Nightwork.

2-10.10.2012 16:30)Ráno vztaneš,koukneš na plakát nebo fotku Adriany Limy a ptáš se sama sebe proč nevypadáš tak dobře?Tak to se určitě koukni!
Adriana Lima tak, jak ji příroda stvořila.
A veškeré iluze proč tak nevypadáš se vypařili?Není divu.Chápu že na pravé půlce je nalíčená a tím pádem vypadá lépe,naopak na levé straně šla běhat.
No koukni na nalíčené foto.Adriana Lima platí za jednu z nejkrásnějších modelek světa.
Najdi 10 rozdílů. :-D

3-10.10.2012 16:40)Tak (P)Ornella si pustila "hubu na špacír". Promluvila ohledně sprostých SMS od Josefa Kokty,manžela mojí oblíbené moderátorky Gábiny Partyšové.
Ornella Štiková promluvila o zprávách od Kokty.
"Obvykle kliďas, nyní prý hrubián." tvrdí (P)Ornella Štiková(19)! Pepovi rupli nervy a dokonce poslal Štice SMS "Jsi pí..."
"Nijak spolu nyní nekomunikujeme. Je klid zbraní a jsem za to ráda." říká Orní.
Ornella čeká s Koktou dítě-snad nebude koktat. A začla mediální válka "Pepa x Ornella x Gabča.
Komu fandíte?:
Kokta-určitě to dítě není jeho a Ornella lže
Gabča-chudák,snad vydrží ty nervy
Ornella-Kokta je podrazák,Gábina blbá. Jediná Ornella mluví pravdinku.

4-11.10.2012 16:00)Tomáš Klus(26) se stane tatínkem. Matkou dítěte je Tamara Kubová,účastnice soutěže "Hlas Česko slovenska".
Tomáš Klus bude otcem.
"Ano, je to pravda, Tamara je už několik měsíců těhotná, mohu potvrdit, že se Tomáš Klus stane otcem," řekla manažerka zpěváka Barbara Falgeová.Tomáš Klus začal s pohlednou Tamarou Kubovou, kterou diváci znají jako finalistku Hlasu Československa, randit v červnu.Děťátko tedy museli počít na počátku jejich vztahu.Něco podobného se stalo Agátě Hanychové.Ta otěhotněla po 14 dnech soužití s Miroslavem Dopitou.
Hodně štěstí a štastnou rodinu.

5-11.10.2012 16:05)Herec z "Ordinace v růžovce",Filip Tomsa(28),je otcem malé Rozárky.
Filip Tomsa má dceru.
Jeho manželka Eva Měšťáková porodila zdravou holčičku, která měří 51 centimetrů a váží 3,9 kilogramů.

6-11.10.2012 16:10)Lady Gaguš(26) si od Yoko Ono,údajné rozvracečky "brouků",cenu za mír.
Dvě slavné ženy v objetí: Lady Gaga a Yoko Ono.
Lady Gaga má další ocenění. Cenu za mír. Součástí ocenění, které představuje trofej ve tvaru puzzle, je finanční odměna, kterou Gaga věnovala nadaci Eltona Johna, jež bojuje proti AIDS.

7-11.10.2012 16:20)Tak je to tu.(P)Ornella kradla.Aspoň to tvrdí jedna slečna.
Jitka Bártová obvinila Ornellu Štikovou z čórky.
Neměla by se (P)Ornella(19) přejmenovat raději na Ornellu Strakovou? Jitka Bártová, bývalá prodavačka v obchodě s oblečením, tvrdí, že ano. "Přistihla jsem ji při krádeži," říká dívka.
K události mělo dojít 24. března 2010. Tehdy prý mladičká Ornellka čmajzla v obchodním centru na pražském náměstí Republiky několik značkových svetrů. "Šla jsem po ní uklízet kabinku na převlékání a všimla si na zemi vytrhaných kódů od oblečení." tvrdí.

8-11.10.2012 16:25)Nepříjde vám to až trapňoucké.Jeho otec je známý mnoha ozdobami kůže, a tak není divu, že se malý Romeo Beckham (10) má svou kérku.
Romeo se nechal inspirovat otcem, projevil tak svou lásku k sestře.
Desetiletý chlapec se chlubil ozdobou kůže, jež v sobě ukrývala jméno jeho malé sestry Harper. Není ovšem jisté, zda se jednalo o skutečné tetování, nebo pouze o postupně mizící nápis.

9-12.10.2012 16:00)Hádej,hádej
Poznáte kluky z kapely Nightwork?
Kdopak to je?
Nápověda:poznáš frajírky na fotce?
Jasné je že ten blonďák je syn Dany Batulkové.Ale ten s bujnou kšticí?
Jsou to členové kapely Nightwork.Jednomu je 29,ten druhý je o něco mladší.
Poznáš tyto členy kapely?

10-12.10.2012 16:20)Čí pak je to dítko? Tento čertík je syn skladatele který se výstižně jmenuje Varhan Orchestrovič Bauer(44).
Podoba otce a syna je neskutečná.
Tříletý Davídek Lev Bauer je tatínkovi opravdu podobný.
Ale pohled na Davida, který má stejně ďábelský pohled jako jeho táta, bral dech, i když chlapeček řádil ve skákacím hradu. Tatínek Varhan je znám svým "lvím účesem" a špičatými vousy.

11.12.10.2012 16:30)I americké celebrity velikosti George Clooneyho mají srdce.George nemá problém obdarovat bezdomovce pár bankovkami.
George Clooney nemá problém darovat pár bankovek.
Americký herec George Clooney (51) si nedávno vyšel na večeři se svou přítelkyní Stacy Keibler a ukázal dobré srdce. George byl štědrý a slitoval se nad bezdomovcem, který seděl poblíž restaurace Il Mulino v New Yorku. Z kapsy vytáhl několik bankovek a bez okolků je daroval neznámému muži oblečenému do vojenské bundy.

12.11.10.2012 16:35)Fanoušci (P)Ornelly zuří,a fans Partyšky se radují.
Ornella Štiková se může těšit na pozvání k soudu.
Tak Gabča(34) nemluvila lži. Už podala žalobu na (P)Ornellu Štikovou(19), která jí údajným dítětem s jejím manželem Josefem Koktou udělala ostudu. To bude veselo! V Hostivicích u Prahy asi dnes budou bouchat šampáňa, tentokrát ale asi jen ta dětská. Rodina Štikových, která zde žije, bude totiž muset patrně hodně rychle vystřízlivět z opojení slávou a připravit se na nesnadnou soudní bitvu. "Došlo k nejhoršímu. Z roviny bulváru se dostáváme do roviny práva," sdělila zkušená právnička, která nepřímo potvrdila, že podání se týká Ornelly.Teď (P)Ornellku smích přejde.

13.11.10.2012 16:45)Tak toto je ta kočka co pod srdcem nosí malého "Klusíka"
Tamara je něžná dívka...
Tato dívka,Tamara Kubová,nosí pod srcem nejen své první dítě ale také 1. dítě Tomáše Kluse(28).Zpěvák který u mě a mých kamošek proboural hitparádu písní LeHomoLe si dítko upekl už po pár týdnech vztahu.A nutno podotknout, že malý Klus (nebo malá Klusová) bude mít opravdu dobrý genofond. Tomáš je díky své roztomilé vizáži (pravda, bylo už lépe, vousy, v nichž poslední dobou našel zalíbení, nejsou úplně to pravé ořechové) a podmanivému hlasu idolem mnoha žen a dívek a na jeho Tamaru je pohled ještě hezčí.

14-11.10.2012 17:00)William a Harry v slzách: Zemřela jejich milovaná chůva.
Olga Powell (vzadu) s princeznou Dianou a malými princi v roce 1994.
Olga Powell (vzadu) s princeznou Dianou a malými princi v roce 1994. Velmi těžké chvíle prožívají britští princové Wiliam(30) a Harry (28). Ve věku 82 let totiž zemřela jejich milovaná chůva Olga Powell, která oba královské syny vychovávala po patnáct let.
Vévoda z Cambridge na středu zrušil svůj program, aby se mohl zúčastnit pohřbu, na oficiální návštěvě Newcastlu jej zastoupí manželka Kate(30).

15-13.10.2012 10:00)Lucerna šílela nad svatbou Honzy Nedvěda (65) a jeho milované Pavlínky.Koncert byl vyprodán a podle zdroje se sedělo i na zemi.
Honza Nedvěd se stal již počtvté novomanželem, Pavlínka poprvé.
Nakonec nešlo o žádnou legraci nebo reklamní tah! Zpěvák Honza Nedvěd (65) se po třinácti letech vztahu s Pavlínkou Jiráskovou rozhodl požádat ji o ruku, a když mu kývla, vzal si ji přímo na pódiu legendární Lucerny během svého koncertu s bratrem Františkem.Frantiček se ženil po 4.,Pavlínka poprvé. Byla to událost, na kterou se nezapomíná! Františkovi šla za svědka sestra,šla již po třetí. Svatbu uspořádal Jiří "Pomík" Pomeje a jeho Andy Šťastná. Paradoxní je, že zatímco se všeobecně čekala nervozita od skromné nevěsty Pavlínky, hůř na tom byl podle všeho její nastávající, který po celý svatební den nesměl svou vyvolenou vidět. Až v zákulisí před nástupem na jeviště.
GRATULUJI A AŤ TO DLOUHO VYDRŽÍ.JSTE HEZKÝ PÁR I PŘES VĚKOVÝ ROZDÍL!
Šťastní novomanželé Pavlínka a Honza Nedvědovi.

16-14.10.2012 10:10)Pokračujeme v pohádce "Pepík x Gábča x (P)Ornella",hezky se usaďte a popíjejte čajík.Dnes si povíme jak Porný zkolabovala.
Ornella Štiková s otcem.
Ornella (19) je nejdiskutovanější ženou "šoubyznysu" a to na ní nechalo následky! Poslední ranou prý bylo to, že na ni Gábina Partyšová (34) v pátek podala žalobu. Ornella podle deníku Blesk údajně nátlak nevydržela, ztratila vědomí a upadla na zem.
Podle Michala Štiky kolaps následoval poté, co jeho dceru začalo plno známých bombardovat smskami a telefonáty. V požehnaném stavu je také přecitlivělá. "Dcera má zvýšenou srdeční činnost, vysoký tlak a navíc nemá v normě bílé krvinky," Monika Štiková. Ornella podepsala reverz. Já říkám "V jejím stavu není reverz zrovna vhodný. Jestli to podepsala proto, aby si četla co o ní v novinách píšou, tak se jí stav zhorší ještě víc a o malého Koktu- snad nebude koktat!- může přijít. V takových případech přichází na místo předčasný porod,zamlklý potrat nebo císařský řez od doby kdy je to možné. Pak se ovšem děti rodí s poruchami!"

Módní policie!
Pavlínka Nedvědová
Pavlínka Nedvědová
Pavlínka na svoji svatbu zvolila jemné šaty s krásným zdobením. 100%
Pavlínka měla krásný účes. 100%
Přehůzek vypadá jak na sedačku a chtělo by to něco delšího. 80%
Šperky jsou volené jemně. 90%
370%=1
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Spectra_muck Spectra_muck | 18. října 2012 v 18:38 | Reagovat

Vám se to nelíbí?

2 condorito condorito | 19. října 2012 v 18:29 | Reagovat

Super :-)

3 Rebecca Rebecca | Web | 21. října 2012 v 11:05 | Reagovat

Prosiiiiiiim hlasneš pre rebeccu č1 tu http://ghoulinka-monsterhigh.blog.cz/1210/sutaz-na-10-mesiac-2-kolo#komentare
Oplatím ako len budeš chcieť iba prosiiiim hlasni pre mňa :-) Sry za reklamku :-(

4 Rebecca Rebecca | Web | 21. října 2012 v 11:05 | Reagovat

A super Anketa :-D

5 Spectra_muck Spectra_muck | 21. října 2012 v 11:39 | Reagovat

[4]: diky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama