Spectra_muck a drby 3

22. října 2012 v 0:00 | Spectra_muck |  Spectra_muck a její bulvární drby
Týden P.S.-dnes mám svátek

1-16.10.2012)Misska 2000 Salačová(30) je dvojnásobná maminka.

Míša Salačová porodila syna Damiena.Má 3660kg a 51cm.Sama Míša tvrdí že je cvalda.
Bývalá Miss a dýdžejka Michaela Salačová je dvojnásobnou maminkou. Dnes v ranních hodinách se jí narodil syn Damien. "Před chvílí se nám narodil druhý chlapeček. Damien měří 51 centimetrů a váží 3660 gramů. Já i prcek jsme ready," napsala svým přátelům na sociální síť Salačová.
"Byla to rychlovka, porod trval hodinu, málem jsem porodila na dálnici," dodala šťastná modelka a dýdžejka.
Třicetiletá kráska už má s manželem Daliborem Vajčnerem dvouletého syna Olivera.
"Nečekali jsme, že porod bude již dnes. V půl páté ráno mě vzbudil jeden z mých čínských chocholatých neboli naháč a zjistila jsem, že mi praskla plodová voda. On se o mě staral po celou dobu těhotenství i toho minulého a hlídal si mě. Tak jsme zavolali tchyni, aby přijela hlídat Olivera. To jsme netušili, že vše půjde tak rychle. Opravdu jsem dostala strach, že porodím cestou do porodnice," prozradila své první pocity novopečená dvojnásobná maminka.
"Damien je trochu větší, takovej tlusťoučkej, měří 51 centimetrů a váží skoro 3,70 kilogramů," vyprávěla přeci jen naměkko Salačová.
"Na původním plánu, porodit minimálně tři děti, nic neměním, budu rodit dále, ale teď asi bude trošku delší přestávka. Třeba napotřetí vyjde holčička, aby u nás doma nebyla taková mužská přesilovka, když i psy máme kluky," smála se kráska s takovou lehkostí, jako kdyby přišla z krátké procházky.

2-16.10.2012)Zpěvačka Míša Nosková zkolabovala v obchodním domě.Je to vážné.Prasklá cysta na vaječníku.

Míša Nosková trpí bolestmi.
Náhle ji přepadly strašné bolesti břicha a sesunula se k zemi. "Vůbec jsem netušila, co se děje. Naštěstí jsem byla s rodiči, tak mě tatínek odvezl do nemocnice," řekla Míša.
Na pohotovosti v Nemocnici Na Bulovce lékaři zjistili, že jí praskla cysta na vaječníku. "Navíc mi řekli, že mám jeden vaječník zvětšený na dvojnásobnou velikost," vyprávěla otřesená Nosková.
"Ještě nevím, zda bude nutná operace. Musím chodit na kontroly a počkat, zda se tekutina, která vytekla z cysty, vstřebá. Zatím se mám snažit být co nejvíce v klidu," pokračovala. "Ve čtvrtek mám ale koncert, na který jsem se celý rok těšila," uzavřela Míša s tím, že když jí bude aspoň trochu dobře, tak si právě tohle vystoupení nechce nechat ujít.

3-16.10.2012)Šťastná Simona Krainová řekal něco o svém dvojnásobném maminkovství.

Malý Max drží za ručičku brášku
"V jedné postýlce spí Max a ve druhé Bruno. Je konečně ticho a já mám čas chvilku přemýšlet i o vás. Promiňte to zdržení, ale některé z vás to dobře znají. Nevím, jestli to bude mít hlavu a patu, ale snažím se u toho neusnout," vzkázala Simona svým věrným fanynkám.
"Možná je to kolotoč hormonů, ale mám hroznou radost z toho nového života kolem mě. Je tak krásný a úžasný jako všechna vaše přání a gratulace, které jsem od vás dostala. Moc vám děkuji, jste mí, stejně jako ten malý, na uších chlupatý Bruno a najednou tak veliký Max," dodala vtipně a něžně zároveň Simona.

4-16.10.2012)Jedna z nejhezčích českých moderátorek naposledy před porodem: Čeká miniaturu!

Lucka patří mezi naše nejkrásnější moderátorky.
Zatímco během prvního těhotenství měla krásná Lucie Koňaříková Salamé bříško velké jako buben z pračky, nyní, i když už je v pokročilém stádiu požehnaného stavu, by do ní nikdo neřekl, že z ní za chvíli bude maminka. "Mám miniaturní bříško, asi se mi narodí miniatura," směje se Lucka.
Lucie totiž s hvězdou Ordinace v růžové zahradě Lukášem Hejlíkem v sobotu moderovala již čtvrtý ročník soutěže Batist Nej sestřička roku.

5-17.10.2012)Adele: "Nechci mít rozbácance.Vychovávat dítě budu na venkově.

Adele a její bříško
Se svým snoubencem Simonem Koneckim se odstěhují do domu v Hove na jihu Anglie, kde budou jejich potomci vyrůstat v prostším, zato ale realističtějším prostředí. Londýn je podle britské hvězdy jako akvárium zlatých rybek a děti by v něm nezískaly zdravý přístup k životu.
"Ani ona, ani Simon nechtějí vychovávat dítě v Londýně"!
Čtyřiadvacetiletá hvězda je těhotná poprvé, graviditu si podle svých slov hodlá naplno užít, proto si dala se zpíváním a vystupováním pauzu.
"Navzdory miliónům, které má, chce dát dítěti mnohem důležitější věc, lásku," dodal zdroj magazínu People.

6-17.10.2012) Čípak jsem?

Tato holčička má slavnou maminku a tři sourozence.
Roztomilá princezna, kterou vidíte na fotografii, je dcerou známé americké herečky, která se proslavila zejména svou rolí v kultovním televizním seriálu Beverly Hills 90210. Ta je zase potomkem slavného producenta, jehož křestní jméno zní Aaron. Už víte?
Má slavnou maminku a 3 sourozence.
Okatá holčička na snímku není nikdo jiný než dcera herečky Tori Spelling (39) Hattie. Ta se narodila 10. října(den po mých narozeninách) loňského roku.
"Naše rodina je nesmírně šťastná. Oznamujeme, že se nám v 7:08 ráno narodila holčička Hattie Margaret McDermott," napsala Tori krátce po porodu na jednu ze sociálních sítí. To ještě ani Tori, ani její manžel Dean McDermott netušili, že letos v srpnu přivítají na svět dalšího, v pořadí čtvrtého potomka, syna Finna.

7-17.10.2012) Proboha,chodící smrt!

Daniela Šinkorová
Herečka Daniela Šinkorová (39) se zhroutila a vypadá jako chodící smrtka. Naštěstí se tak nestalo ve skutečnosti, ale jen na televizních obrazovkách.
V seriálu Gympl s (r)učením omezeným se totiž děli věci. Daniela Šinkorová, která v seriálu hraje týranou zdravotní sestru Majku Šmídovou, žijící v neustálém strachu ze svého násilnického manžela, se tentokrát totálně zhroutí přímo na podlaze školy.
Nebýt pohotového školníka Kulicha, dopadlo by to mnohem hůř. Na herečce se nejvíc vyřádili šikovní maskéři, kteří z Šinkorové udělali dokonalý prototyp strhané ženy. Z jindy půvabné a usměvavé herečky se rázem stala totální troska.
Tajný zdroj ovšem před chvílí uvedl že Šinkorová si toto prožila před lety(cca 15 let).
Manžel ji prý mlátil.
Informace je amatérské a není ověřená!

8-17.10.2012)Návrhář Mike Zachevar zemřel přirozenou smrtí!

Mike Zachevar zemřel ve věku pouhých šestadvaceti let.
Talentovaný módní návrhář a stylista Michal Zachár alias Mike Zachevar (†26), který byl ve čtvrtek nalezen mrtvý ve svém bytě v Praze-Holešovicích, zemřel přirozenou cestou.
"Podle výsledků pitvy zemřel na zánět srdečního svalu," řekla manažerka Zachevara Mirjana Senic.
Zánět srdečního svalu se u mladého návrháře rozvinul zřejmě z důsledku přechozené chřipky nebo silného nachlazení. "Byl hodně pracovně zaneprázdněný a málo odpočíval, není to ale tak, že jeden den dostal chřipku a druhý den na ni zemřel," vysvětlila manažerka.
Přechození i na první pohled banálního onemocnění však v konečném důsledku mělo tragické následky.
Poslední rozloučení s Mikem Zachevarem se koná v pátek v půl deváté ráno v kostele sv. Ducha v centru Prahy.

9-18.10.2012)Bučková havarovala.Auto za milion je zničené.

Eliška Bučková havarovala.
Bučková se svým ani ne měsíc starým luxusním vozem havarovala na dálnici, když jela na přehlídku do Hodonína. Jí ani jejímu spolujezdci, herci Mirku Šimůnkovi, se naštěstí nic nestalo. Eliška byla jen ve velkém šoku.
"Byl hustý provoz a stáli jsme v koloně, paní za námi asi telefonovala, nevšimla si, že brzdím, a napálila to do mého auta," řekla Bučková.
"Byla jsem z toho úplně vyklepaná. Na prášky. Auto mám necelý měsíc. Je to můj brouček a dávala jsem si hrozný pozor i při parkování. A pak tohle. Mirek byl zlatej, všechno to za mě vyřídil, dal výstražný trojúhelník, auto odstavil na stranu na blikačky a šel to s paní vyřídit.Měla jsem jen pár škrábanců vzadu a upadlou značku. Byla jsem z toho v šoku, protože paní měla u auta totálně rozbitý předek. Zřejmě i proto, že má můj Mini Cooper světla hodně nahoře, tak nebyla rozbitá a vážně jsem měla jen odřeninky." vysvětluje Eliška.

10-18.10.2012)Brenda čeká mimčo?

Herečka byla spatřena na nákupu v Malibu.
Fanoušci herečky Shannen Doherty (41), kterou televizní diváci znají hlavně jako Brendu Walsh z kultovního seriálu Beverly Hills 90210, se při pohledu na poslední snímky svého idolu nestačili divit.
Brenda se ohákla jak hastroš.To by se obejít dalo.Ale co se jí to pod trikem rýsuje?

Zda se ale jedná jen o důsledek špatné životosprávy, nebo je Doherty opravdu v jiném stavu, můžeme jen hádat.
Shannen se loni 15. října potřetí provdala. Jejím vyvoleným se stal fotograf Kurt Iswarienko a některá zahraniční média spekulují, zda není herečka těhotná.

11-18.10.2012)Komu se líbí tento krasavec z MasterChefa?Snad nezměníte názor.

Kuchtík Marek Pavala si věří.
Tělo tohoto soutěžícího zdobí opravdu bláznivé tetování.
Mladík je sice povoláním fotograf, vaření je ale celý jeho život. Oblíbený koníček je patrný i z tetování, které zdobí jeho tělo.
"Mimo jiné mám vytetované granátové jablko, slepici sedící na větvi a siluetu prasete s řezy pro řezníka," svěřil se Pavala.
A proč si vybral právě tyto symboly? "Prostě mám rád vepřové, tak proto," směje se výstřední chlapík.
Jestli si v případě výhry nechá Marek vytetovat logo pořadu MasterChef, nebo ještě lépe tvář moderátorky Daniely Peštové, se prý máme nechat překvapit.
Kuk-out
Vepřové maso je Markovo oblíbené.

12-18.10.2012)Megan Fox maminkou!

Šťastní manželé Brian Austin Green a Megan Fox se na společného potomka moc těšili.
Koncem září přivedla na svět zdravého chlapečka Noaha Shannona Greena. Pyšným otcem dítěte je její manžel Brian Austin Green, který coby David Silver zářil v seriálu Beverly Hills 90210.
"27. září jsem přivedla na svět našeho syna Noaha Shannona Greena. Je zdravý, šťastný a skvělý. Jsem vděčná Bohu, že mi umožnil zažít tento druh bezmezné neposkvrněné lásky a jsme moc šťastní, že můžeme být rodiči tohoto nádherného stvoření," vzkázala fanouškům Megan Fox.

13-20.10.2012)Víme 2.!!!Justin Timberlake je ženatý.Vzal si Jessicu Biel!

Soukromý svatební obřad proběhl v Jižní Itálii, blízko Neapole.
Šťastný pár vydal pro tisk pouze krátké prohlášení: "Je skvělé být manželé. Obřad byl krásný a moc jsme si užívali to, že jsme byli po celou dobu obklopeni našimi rodinami a nejbližšími přáteli."
Jedna "hot novinka" ze svatby se ale přecijen do médií dostala - podle zdroje z blízkosti páru během oslav Justin zatancoval Jessice na její nejoblíbenější song od N`Sync (Justinova bývalá chlapecká skupina) "It's Gonna Be Me"! Údajně to byl skvělý zážitek a nevěsta byla nadšená :)

14-20.10.2012)Tak na to že má rodinu

Robbie Williams to na jevišti pořádně rozjel.
Ano,ženatý tatínek Robbie Williams (38) se na svém koncertu tulil k modelce,ta byla jen v tělových kalhotkách.
Zpěvák dokázal, že jeho divoké dny ještě neskončily, když jako host vystoupil v soutěži X Factor v Itálii.
Vypadá to, že probdělé noci plné otcovských povinností ho neoberou o možnost předvést velkolepou show a vydat ze sebe maximum.
Kromě toho, že Robbie v Itálii zazpíval, objevil se i v Miláně na zahájení své vlastní pánské kolekce Farrell v obchodním domě Coin.

15-20.10.2012)Dojemné.Bisek a Duda jsou bratranci.


David Bisek a Pavel Duda se mnoho let neviděli.
Svět je opravdu malý. O tom se přesvědčili David Bisek a Pavel Duda. Finalista Hlasu ČeskoSlovenska a účastník soutěže MasterChef si díky zkušenostem v televizi vzpomněli, že jsou rodina, a opětovně navázali kontakt.
Bratranci se viděli naposledy v dětství. Z jejich posledního setkání se Super.cz podařilo získat unikátní záběry.
"Naposledy jsme se viděli, když mi bylo šest let. Od té doby jsme spolu ztratili kontakt, navázali jsme ho až během naší účasti v po sobě jdoucích soutěžích," říká Bisek.
Zpěvák, který v pěvecké soutěži působil v týmu Dary Rolins, stále nemůže uvěřit tomu, že se se svým bratrancem dostali do soutěží vysílaných jednou televizí.
"Je to vážně neuvěřitelná náhoda. Snad taky proto jsme se dali opět dohromady a po tolika letech jsme zase v kontaktu," říká David.
Přestože Bisek se vítězství nedočkal, svému bratranci, který prodělal rakovinu, to ze srdce přeje.
"Pavel si určitě zaslouží, aby si splnil svůj sen. Zvláště po tom, čím si prošel. Podporuji ho a fandím mu."

16-20.10.2012)Novina.Tina je zasnoubená.

Tina a Richard se zasnoubili.
A je to venku!
Sám 19ti letý mladík zpěvačku požádal o ruku.
Jsou to ale pěkní tajnůstkáři. Svou těhotnou přítelkyni Lásik požádal o ruku už v červnu, kdy se po krátké vztahové pauze dali znovu dohromady, ale až doposud se jim to podařilo utajit.
Že se chystá za otce svého očekávaného dítěte provdat, potvrdila sama Martina Csillagová.
"Ano, je to tak," sdělila stručně, ale velmi jasně serveru tvnoviny.sk šťastná nastávající maminka.

17-20.10.2012)Vilhelmová ("Dyková") na veřejnosti. Bříško asi zapoměla po cestě zato vnady.

Táňa vypadala skvěle.
No,prozradil to Ondřej Ruml. Dyk čeká s Vilhelmkou,které se říká nová Yoko Ono protože rozvrací Nightworkáče.
Nahrálo tomu i to, že se Táňa už dlouho neobjevila ve společnosti.
Milenci si asi chtěli připomenout krásné chvilky, které spolu tehdy prožívali. Na Táňu se čekalo hodně dlouho. Většina médií to poté, co Dyk představil desku, sólové turné a také víno se svým portrétem na etiketě, už vzdala a pomalu zmizela.
Až pak se objevila Táňa v upnutých černých šatech.
Ukázala, že jí bříško nenarostlo rozhodně tak, jak by to odpovídalo vyššímu stádiu těhotenství. Zdálo se však, že má herečka poněkud bujnější vnady než obvykle.

18-20.10.2012)Kdopak tuto holčičku zná?

Poznáte dívenku na fotce?
Zamračená dívka na fotce patřila k našim nejpopulárnějším herečkám, byť se proslavila zejména díky epizodním rolím. Ač se mužům hodně líbila, neměla v lásce štěstí. Rozpadlo se jí manželství a nevyšel jí ani žádný další vztah. Nikdy neměla děti, ačkoli se jako herečka nejvíc proslavila právě rolemi ustaraných maminek. Na sklonku života byla sužována nemocemi, podlehla svodům sekty a zemřela v ústraní. Poznali jste ji?

19-20.10.2012)Sagiho další průser!

Písemnost o vyhlášení dražby na majetek Sagvana Tofiho.
Jen papír?
Bouřlivák Sagvan Tofi (48) má po nedávné autonehodě, při které srazil důchodce, další potíž.
Jak se Super.cz podařilo zjistit, soud pro Prahu 4 nyní prodává jeho majetek. Dluží totiž mobilnímu operátorovi za služby a na základě rozsudku a rozhodnutí exekutora jde do dražby na umoření Sagiho dluhu jeho hudební aparatura.
"To není možný! O tom nic nevím!" divil se Tofi.


Rozhodnutí o dražbě visí na úřední desce Justičního areálu a záměna jmen není možná. Povinný má stejný ročník narození i adresu jako známý herec, dýdžej a moderátor.
Některý ze skalních fanoušků zpěváka by mohl kvůli Tofiho opomenutí plateb získat jeho vlastní hi-fi soupravu a reproduktory.
Zda předpokládaný výtěžek v minimální hodnotě tisíc korun bude na umoření dluhu stačit, to se nám nepodařilo zjistit.
"Díky moc za upozornění, předám to své manažerce a ta to bude řešit. Jde o nějakou strašně starou záležitost," vzpomněl si neurčitě zpěvák.
Sagvan Tofi má se soudy a exekucemi spoustu zkušeností z dřívějška.
Když před pěti lety působil coby moderátor novácké konkurence TopStaru Přísně tajné, soudy mu údajně obstavily celý statisícový honorář kvůli tomu, že dlužil jisté pardubické firmě, která byla kdysi podílníkem v jeho společnosti.
Kvůli další exekuci byl postižen jeho obchodní podíl ve firmě a Tofi musel znovu platit, aby o ni nepřišel. Navíc také nezaplatil pokutu za jízdu načerno a v exekučním řízení pak musel zacvakat přes osm tisíc korun.
Snad už si sympaťák Sagi vezme ponaučení a podobným problémům se příště vyhne.
Zapátrejme v paměti!
RE: 1.10.2012
Zpěvák, herec, moderátor a v současnosti především autor muzikálů Sagvan Tofi (48) měl dnes pěkný pech.
Dopoledne několik minut po jedenácté v Chodovské ulici na pražském Bohdalci totiž velmi nešťastně srazil chodce, který přecházel po přechodu. Žádné vážné zranění muž, kterého ošetřila záchranka, naštěstí neutrpěl.

"Dával jsem přednost chodcům na přechodu, a když jsem si myslel, že už všichni přešli, rozjel jsem se a bohužel jsem si nevšiml jednoho postaršího pána. Okamžitě jsem zastavil a běžel jsem se podívat, zda je v pořádku," řekl Sagvan rozrušeně Blesku.
Na místo nešťastné srážky byla okamžitě přivolána policie a zpěvák byl podroben dechové zkoušce.
"U řidiče byla provedená orientační dechová zkouška s negativním výsledkem," řekla policejní mluvčí Eva Kropáčová.

20-21.10.2012:super článek)Fanoušci D.Beckhama,nečtěte. Kráska O. Wilde se do něho nelichotivě pustila!

Nevíme proč, ale Olivia Wilde Davida prostě nemá v lásce.
Herečka Olivia Wilde (28), kterou můžete znát například z úspěšného televizního seriálu Dr. House, přišla s nelichotivým tvrzením.Manžel bývalé Posh Spice prý není ani trochu přitažlivý řekla.
Jeho vypracované tělo, reklamy na spodní prádlo nebo tetování, natož jeho úsměv, nic z toho neshledává seriálová Třináctka zajímavým.
Během jedné pondělní akce, která se konala v New Yorku, herečka popsala, co by udělala, kdyby se David objevil u jejích dveří.
"Zavezla bych ho do útulku," řekla Wilde, která tím nekorektně naznačila, že Beckhama považuje za psa.
Co herečku k jejímu nelichotivému prohlášení vedlo, netušíme, ale jistě mohla být o něco taktnější.

21-21.20.2012)Víme 2.-Adele má synka!!!

Adele a její přítel Simon podle všeho v pátek v noci přivítali na svět svého syna.
Ještě před nedávnem sem do tohodle článku psala že Adele bude mimčo vychovávat na venkově.
Adele(24) podle médií porodila v noci z pátku na sobotu syna.
Otcem dítěte čtyřiadvacetileté zpěvačky je její partner Simon Konecki. Jméno syna si zatím nechávají v tajnosti.
"V tuto chvíli nejsem oprávněn učinit žádné prohlášení. No comment." řekl Simon.
Jak nedávno šťastní rodiče prohlásili, svého potomka nechtějí vychovávat v ruchu velkoměsta a plánují stěhování na klidný venkov.
Hodně štěstí a ať malý nezlobí!!!

Pohádka "Pepa x Gabča x Ornella

Ornella se zotavuje z "vážného" kolapsu ale Pepa s Gábinou vrkají na veřejnosti.
Pepa Gábině držel bundu, zahrnoval ji polibky. Manželé vypadali spokojeně a Gábina se stále usmívala. Je vidět, že se Kokta snaží sekat latinu a oba se pokouší zachránit manželství, které kvůli poměru Kokty s Ornellou a následnému těhotenství modelky dostalo vážné trhliny.
Gábina i kvůli synovi Kristiánovi dělá co může a ze všeho obviňuje Ornellu, na kterou podala i žalobu.
Na veřejné akce chodí manželé zásadně společně a tváří se, že je u nich vše v pořádku a žádná Ornella jejich vztah nerozbije. Těžko říct, jak to pak vypadá za zavřenými dveřmi.
Naopak toto je síla
Protože v nemocnici hodně plakala, rodiče ji raději vzali domů na revers. "Byla jsem úplně vyčerpaná. Vlastně jsem teď dva dny nonstop ležela, jedla, spala a nabírala sílu," řekla Ornella.
Pro bývalou milenku Pepy Kokty bylo poslední kapkou to, když se v médiích začaly objevovat zprávy, že Gábina Partyšová(34) ji žene k soudu a podala na ni žalobu. "To mi opravdu nepřidalo. Lékaři mi řekli, že jsem zkolabovala vyčerpáním, velkým rozrušením. Bylo toho na mě hodně, málo jsem jedla," dodala devatenáctiletá kráska.
aštěstí jsou nyní ona i miminko v pořádku. "Já se dávám dohromady a jsem šťastná, že je miminko zdravé. Hned v nemocnici mě v pátek vezli na gynekologii. Dělali mi všechna možná vyšetření. "Naštěstí je vše v naprostém pořádku. Jen já jsem měla bouli na hlavě" dodala dnes již s úsměvem Ornella.
Nyní se rozhodla, že se nenechá Gábinou Partyšovou nadále rozrušovat. "Nebudu na to myslet ani se tím trápit a něco řešit. Chci mít zdravé miminko, a ne znovu zkolabovat. Soud může být za rok, nebo dokonce k němu nemusí ani dojít a soud to Gábině smete ze stolu. Vždyť je to celé absurdní," dodala Ornella.
Zároveň také Ornella přišla o kšeft
Ornella Štiková je bez práce
Nositelka nejvyhledávanějšího jména na českém internetu se měla stát moderátorkou soutěže krásy Miss Junior.
"Potřebuje klid pro sebe a dítě, a ačkoli už byly vytištěny pozvánky a plakáty s jejím jménem, nevezmu si na svědomí riziko, že by mohla zkolabovat přímo na jevišti. Jak se ukázalo, na jejím zdraví a celkové kondici se podepsaly zprávy o žalobě právní zástupkyně paní Partyšové a pana Kokty, které přišly ve chvíli, kdy přípravy finále Miss Junior 2012 vrcholí. A já si opravdu nemohu dovolit sebemenší komplikace a nechci na sebe ani brát riziko, že se Ornelle něco stane během večera," uvedla ředitelka soutěže Kateřina Hamrová.
O honoráři, který měl údajně být vysoce nadstandardní, si tedy slečna Štiková může nechat jen zdát. Zcela jistě si ale s tímto ušlým ziskem poradí její právníci, kteří chystají reakci na žalobu Partyšová-Kokta.
"Přesnou sumu neprozradím, ale mohu potvrdit, že šlo o šestimístné číslo," prozradila Hamrová s tím, že žádná suma nevyváží zdraví dítěte a matky.
"Přeji Ornelle i miminku pevné zdraví. Hlavně ať se obrní proti zlým a vypočítavým lidem, kteří se chtějí na její slávě jen zviditelnit nebo jí záměrně ublížit," uzavřela.
Na povrch však vyplula jiná potopená loď
Ornella Štiková přišla o pořádný kšeft kvůli údajné zlodějině.
"Nemohu připustit, aby někdo, kdo měl takovou věc spáchat, byl spojován se soutěží pro malé holky," řekla pravdu Hamrová,ředitelka soutěže.
Hamrová se ale pídila po pokračování krádeže.
"Přeji Ornelle i miminku pevné zdraví. Hlavně ať se obrní proti zlým a vypočítavým lidem, kteří se chtějí na její slávě jen zviditelnit nebo jí záměrně ublížit," sdělila Hamrová, jako by snad do této skupiny nepatřila také. Vždyť těžko by moderování této akce Ornelle nabízela, kdyby dlouhodobě neplnila přední stránky českých bulvárů. Předtím po ní totiž neštěkli ani Hamrová, ani ten nejhlasitější hostivický pes.
Partyška ovšem její kšeft možná získá.
Gábina Partyšová nemá o nabídky na moderování nouzi.
To je ale neuvěřitelný obrat. Pořadatelka soutěže Miss Junior Kateřina Hamrová uvažuje o tom, že její soutěž bude s Patrikem Hezuckým moderovat Gabča Partyšová (34). Před několika týdny přitom podepsala smlouvu s úhlavní nepřítelkyní Partyšové Ornellou (19).
V důsledku kolapsu těhotné Ornelly však pořadatelé upustili od jejího moderování.
"Nezastírám, je to samozřejmě prekérní situace, vyvrcholení roční práce na soutěži se nezadržitelně blíží. Jmen žen a dívek, které by přicházely v úvahu, padla řada, ovšem jde také o to, jak dotyčná osoba zapadne do společné koncepce s Patrikem Hezuckým. Ten je totiž zatím jediným jistým moderátorem. Celý večer už byl koncipován v určitém duchu a nyní musíme vybrat někoho, kdo do daného plánu zapadne. Na nové scénáře už není čas," řekla Kateřina Hamrová.
Definitivní rozhodnutí musí padnout do konce týdne, protože poté se celý realizační tým i finalistky z České a Slovenské republiky přesouvají do Blanska na zámeckou sýpku, kde proběhne škola Miss Junior 2012. Ta vyvrcholí finálovým večerem 1. listopadu.
Zato Orní,ta má novou postýlku.
Ložnice Ornelly Štikové
Ornella si dokonce neváhala pořídit novou postel a už se moc těší, až se v ní bude rozvalovat. "Někam zmizel druhej velkej polštář, druhá lampa přijde za čtyři týdny. V té dece a polštářích se budu válet jak tuleň," napsala Ornella na sociální síti.
Ornella by navíc místo postelových hrátek měla raději odpočívat, další kolaps už by mohl vážně ohrozit nejen ji, ale hlavně zdraví jejího dítěte.
Gabča se zlobí!
Z této fotky Gábina Partyšová nadšená není. Není se co divit.
Kvůli této fotce!
Josef Kokta místo toho, aby zpytoval svědomí, tak dělá další ostudu. A navíc tak, že o tom ví celý národ.
Nejen, že si místo svého původního facebookového profilu, který na žádost manželky Gábiny Partyšové smazal, založil nový (který už je ale také pryč), ještě navíc na něm zveřejňoval provokativní snímky.
Jako třeba ten, kde laškuje s mladou herečkou Lenkou Vacvalovou, která mu u rozkroku drží velkou červenou nafouknutou vycpávku do bot. A to se jeho ženě pranic nelíbí.
"Pepa se chová jako náctiletý. Ať je pravda jakákoli, teď po té aféře s těhotnou slečnou by se mohl alespoň na chvilku zklidnit. Štve mě, a hodně," řekla Blesku naštvaná Gábina. A není se jí co divit.
Další aktérka na fotce, herečka Lenka Vacvalová, už se ke Koktovi také nehlásí. Pepu prý vlastně vůbec nezná.
A novinka poslední doby je že s Lenkou chodil do nejmenovaného hotelu v jižních čechách. A to v době kdy zřejmě oplodnil Ornellu.
Chodil s ní Kokta do hotelu?
Jak jsem vás již informovala, manžel Gabriely Partyšové (34) Josef Kokta má doma další průšvih. Tentokrát ne kvůli své těhotné exmilence Ornelle, ale kvůli herečce a moderátorce Lence Vacvalové, se kterou si, prý nevinně, zalaškoval v baru. A jelikož se u toho nechali vyfotit, hned se o tom dozvěděl celý národ včetně jeho manželky, kterou to logicky dost zvedlo ze židle.
Nutno ale podotknout, že vkus má Josef dobrý.
Ačkoli se krásná zrzka původně dušovala, že Koktu vlastně vůbec nezná a šlo jen o náhodné setkání, uplynulo pár dnů a mluví jinak.
"To myslím není důležité," odpověděla prý Blesku na dotaz, zda se s laškujícím podnikatelem vídají i nadále. Jak tohle dopadne…
V dávných dobách by se v médiích psalo "Kokta rozsévá své sémě po celé České republice"!
POZOR NA TO!
OMFG!Usmívající se

Když rodiče selžou:

Nakrm mývalka!
Nakrm mývalka!
Náš syn se nebojí.Fakt,vůbec.Plačící
Co z těch kloučků bude když je toto jejich chůva?
MODRÝ KLUČÍK:Hele brácha,naší chůvě je blbě.
BÍLÝ KLUČÍK:Co zkusit tu nahoře?Nepohlídá nás lépe?
Tatínku,to je nový styl igelitek?
Maminky,
policisté zjistili nejbezpečnější místo pro převoz dětí. Je to kufr.
Paní prodavačko!Ztratilo se mi dítě!
Maminka musela do práce a asi neměla hlídání!No a?
Co si s dětmi vizuálně zahrát tu pohádku "Jeníček a Mařka" ?
Běž si hrát ven!
■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama