Spectra_muck a drby 4

28. října 2012 v 0:00 | Spectra_muck |  Spectra_muck a její bulvární drby

Nový styling mého bulvárního útržku.
Líbí?

Pepa x Gabriela x Ornella aneb manželský trojúhelník bez pravého úhlu!
"Za devatero horami a devatero...co to plácám? V Praze to je!
-Ornella holt nemoderuje Miss Junior.Místo ní je to: Patrik Hezucký a Lucie Šilhánová.
"Volba spolumoderátorky Patrika Hezuckého byla těžká, protože on málokterou ženu vedle sebe akceptuje, a to nejen v soukromí, ale i v práci. Přemýšleli jsme, kdo by tak mohl být zvyklý na jeho staromládenecké rozmary, kdo ho dobře zná a koho by také Patrik alespoň trochu pustil ke slovu. A jednoznačně vítězně z toho nakonec vyšla Lucie Šilhánová, jeho kolegyně z ranní show na Evropě 2." prozradila šéfka soutěže krásy Kateřina Hamrová.
O nové moderátorce Hamrová přemýšlela celý víkend.
"Diskutovali jsme, telefonovali, sjednávali podmínky, scházeli se, pořád dokola. Padla zvučná jména i tipy na neokoukané tváře. Jeden sportovní redaktor nám naprosto vážně nabízel svoji přítelkyni modelku s tím, že je krásnější a chytřejší než Ornella. V úvahu přišly i zahraniční hvězdy, třeba Adéla Banášová (32)." dodala Hamrová, která by si nejvíc přála slavnou moderátorku Oprah Winfrey.
-Ornella se ve společnosti objevuje s Rytmusem, Ridim a Klausem.
Už od útlého věku se pohybovala ve společnosti známých umělců, politiků a diplomatů, čímž se ráda chlubí i na sociální síti.
Jako sedmnáctiletá holka se hrdě vyfotila například s prezidentem Václavem Klausem či s populárním "Italem v kuchyni" Emanuelem Ridim.
Při nákupech potkala Rytmuse, ten jejímu fotoaparátu neutekl.
Dalším úlovkem Ornelly Štikové je fotografie s kandidátem na prezidenta Janem Fischerem, kterého "ulovila" na karlovarském filmovém festivalu. Moc lichotivě se o něm ale nevyjadřovala. "Popíjet s ním podruhý by mě asi nebavilo, prej se snažil mít co nejlepší výraz do foťáku, no nevím, jestli by se mu to podařilo," ušklíbla se Ornella, jež zkritizovala, jak se Jan Fischer drží za svůj opasek.
Jak to tak vypadá, s Ornellou Štikovou by se známé osobnosti raději vůbec neměly fotit.
-A její jídelníček. Je poznat že je těhotná.
Na sociální síti se pochlubila pestrým jídelníčkem, který si poslední dobou dopřává.
"Asi nastaly ty těhotenské chutě, bramborový salát, rajská s hovězím a kolínkama, ementál s cibulí a cherry rajčátky, chleba s medem, coca-cola, pomeranče a mlíko k tomu, protože to moje ještě není k dispozici," svěřila se Ornella s neuvěřitelnými kombinacemi, kterými nyní vyživuje dalšího potomka Josefa Kokty (55).
-Ornella ukázala výbavičku. né tu svou ale oblečení a doplňky pro dítě.
Ornella má prý "vkus". A znovu ho dokazuje nákupem výbavičky. Tatínek slávychtivého děvčete už pro očekávané miminko nakoupil tygří dupačky!
Štiková mladší se rozhodla, že už je tak známá a mocná, že začne psát po vzoru Ivety Bartošové deníček. A kupodivu na to někdo slyšel a ještě překvapivěji na to reagoval jinak než nabídkou utišujících léků.
Proto se v prvním díle mladice mohla svěřit třeba s tím, že její rodina vaří, umí se smát a její babička někdy dostává pusu. Upekla totiž koláče pro návštěvu, přičemž nezapomněla svým příbuzným vpálit, že na trhu by za kus dali dvacet korun.
"Po skvělé hostině jsem všem ukázala rostoucí bříško a nový tygří obleček. Ten v záchvatu radosti pořídil táta, když už si moje sestra Charlotte v sobotu konečně vybrala po třech hodinách zimní kabát," prozradila Blesku Ornella.
-S Orní zatočil soud.
Má přísný zákaz. Nedávný krok Gabriely Partyšové (34), jež podala na Ornellu Štikovou (19) žalobu kvůli poškození jména, má první důsledek. Soud totiž předběžným opatřením zavřel upovídané mladé slavomance ústa, když vydavateli dvou bulvárních novin prakticky zakázal, aby jí dával prostor ve svých titulech.
Patrně šlo o reakci na deníček, jenž měl vycházet v jednom z nich třikrát týdně a ve kterém by nepochybně milenka Josefa Kokty dál jak drbala svoji sokyni, tak i prozrazovala další detaily svého intimního poměru s mužem Partyšové.
"Odpůrce je povinen zdržet se v periodickém tisku, jehož je vydavatelem, a na on-line serverech, které provozuje, zveřejňování informací o partnerském, rodinném a intimním životě navrhovatelů včetně informací o mileneckém poměru mezi navrhovatelem Josefem Koktou a paní Ornellou Štikovou s výjimkou holé informace o samotné existenci tohoto mileneckého vztahu," opsala Klára Samková, právnička Partyšové a Kokty, rozhodnutí soudu na svém Facebooku. A přidala odůvodnění tohoto kroku.
"Vzhledem k tomu, že do osobnostních práv navrhovatelů zasahuje odpůrce nepřetržitě již několik měsíců a není jediný důvod se domnívat, že by s tím mohl přestat (poněvadž soukromý život navrhovatelů zjevně pojal jako telenovelu o nekonečném počtu dílů a poněvadž mu tento přístup zajišťuje obsahovou náplň několika mediálních produktů a jejich dobrý odbyt), je zcela namístě postupem dle ust. § 75c odst. 1 písm. a) o. s. ř. zatímně upravit poměry účastníků a nařídit předběžné opatření," uvedl prý soud.
Takže odteď se v médiích tohoto vydavatele čtenáři již nedočtou další informace podobné těm, jak měla mít Ornella rande s Koktou na poli či jak chuděra Štiková chce Pepíčka stále za muže. Zprávu o soudním rozhodnutí ani Partyšová ani její advokátka dále nekomentovaly, takže se neví, zda podobný krok nezvažují i proti dalším titulům.

Nov in ky

1-22.10.)Chudák Adele si nemůže užít maminkovství. Oni jí to někteří nepřejí.

Adele a její Simon jsou šťastnými rodiči, někteří omezenci jim však radost kazí.
Britská zpěvačka Adele (24) je maminkou ale její "Anti-Adele" fanoušci jí nedopřejí maminkovský klid.
Vedle mnoha krásných přání a gratulací k narození jejich dítěte se našly i vzkazy, jejichž autoři by zasloužili pár facek. Dokázali totiž vyplodit i takové odpornosti, nad kterými zůstává rozum stát.
Osoba, která je na Twitteru uvedena pod jménem Vanessa Bieber, například napsala: "Adele porodila dítě. Je tlusté a hendikepované? Zabijte ho."
Typická Bieberačka. Taková mrcha. Já bych Adele popřála aby maličký byl zdraví a aby byli šťastná rodina.
Další napsal: "Pojedu se na ni podívat do Británie a zabiju ji."
Další se naopak přidal než aby mu něco řekl: "A zabij i její dítě."
Zda bude Adele tuto záležitost řešit a hodlá například podat trestní oznámení na neznámou osobu, zatím není jasné. Podle jejího okolí nikdy nebyla šťastnější, a tak si nejspíš krásné chvíle nenechá nikým zkazit.

2-23.10.)Průšová je volná.

Kateřina a David byli hezký pár.
Vztah Katky Průšové (28) a Davida Martínka je ta tam.
"Rozešli jsme se definitivně. Teď už je jasné, že návrat nepřipadá v úvahu." svěřila se Super.cz Průšová.
"Snažili jsme se to přes léto lepit, ale nedopadlo to. Prostě nelze." říká modelka.
S důvodem rozchodu se kráska nechce svěřovat. "Nikdy se o takových věcech nebudu veřejně bavit, je to čistě soukromá záležitost," říká Kateřina.

3-23.10.)Tato ruska má přírodní 12ctky

Marija Zarring se má čím chlubit.
Média modelku a televizní moderátorku Mariju Zarring běžně označují za ženu s největším přírodním poprsím v Rusku. To nelze ani potvrdit, ani vyvrátit. Jisté ale je, že v ruském šoubyznysu nemá 25letá hvězda konkurenci.
I když se Marija na svých stránkách svými překrásnými dvanáctkami ráda pochlubí, v běžném životě je většinou před fascinovanými mužskými pohledy skrývá. Když jede moskevským metrem, radši se halí do širokého pláště nebo péřové bundy.
Ačkoliv na některých fotkách může vypadat vyzývavě, sama se považuje za romantickou duši, která touží po pohodovém muži a domku za městem, kolem kterého by pobíhal pes.
Brzy se vdala, vztah se ale po nějaké době rozpadl.
"Kdo mi závidí, nemá co. Za celý den mě bolí záda!"

4-24.10.) Aby Káju netrefil šlak! Nejvychrtlejší zpěvačka Dasha ho provokovala svými krásnými nohami.

I Karel Gott s manželkou Ivanou byli překvapeni Dashiným outfitem.
Křest nové desky Karla Gotta (73) Dotek lásky rozhodně nepodcenila muzikálová zpěvačka Dasha, která byla jednou z kmoter a také hostuje na Mistrově turné. Kdo ji zahlédl jen koutkem oka, dostal chuť dostát názvu cédéčka a aspoň malinko si na ni sáhnout.
Dasha je sice nejhubenější českou zpěvačkou, ale sexappeal nepostrádá. A umí jej podtrhnout, když si místo obvyklých džínů a trička, koupených v dětském oddělení, vezme šaty, které dokáží zdůraznit její přednosti.
A v Dashině případě to jsou každopádně dokonalé nohy. Víc než v ultrakrátkých šatech, které si oblékla, by je snad mohla ukázat už jen v pouhých kalhotkách. Mnozí dokonce zapochybovali, zda si zpěvačka nezapomněla doma sukni a nevyrazila pouze v topu.
"Ne, to jsou opravdu šaty;" smála se Dasha. "Běžně tak nechodím, ale rovnou ze křtu jedu na koncert, takže jsem zvolila model, který je použitelný i na pódiu." dodala.
"Ono je těžké kupovat oblečení v dětském když tam není nic sexy."

5-24.10.)Šimon Leitner jde 3. do chomoutu!

Tento luxusní zásnubní prsten dostala Lenka od Šimona Leitnera.
Když se Miss ČR 1996 Petra Minářová před šesti lety rozváděla s manželem, vztahy mezi nimi byly velmi napjaté. Přes média si vyměnili pár nepěkných vzkazů a podnikatel Šimon Leitner, pro něhož bylo manželství s Petrou již druhé v pořadí, tvrdil, že potřetí jej do chomoutu žádná nedostane. Teď je ale všechno jinak. S exmanželkou vychází a dokonce se bude znovu ženit.
Zatímco Petra se neprovdala ani za fotbalového bosse Tomáše Peteru, za nímž od manžela odešla, a nepraštili do toho ani se současným přítelem, restauratérem Romanem Pilíškem, na prstě aktuální Šimonovy partnerky Lenky Olberotové už se třpytí zásnubní prsten.
"Je to pravda. Lenku jsem požádal o ruku v Římě," řekl stroze na dotaz Super.cz Šimon Leitner.
S osmadvacetiletou půvabnou brunetkou, která se věnuje modelingu a moderování, už ostatně chodí čtyři roky, takže to vypadá, že by jim to mohlo ve vztahu klapat i nadále.
Stala se Vicemiss Eurosport či Miss Talent na Miss Bikini of the World Číně. Věnuje se také choreografii, a to nejen módních přehlídek, ale i show dance, jehož je trojnásobnou mistryní ČR, a disco dance nebo scénickému tanci.

6-25.10.)Rola Brzobohatá: Smrt otce mi teprve dochází!

Rola Brzobohatá často vzpomíná na svého otce Radka Brzobohatého.
Nevlastní dcera legendárního herce Radka Brzobohatého (✝79) Rola Brzobohatá promluvila o tom, jak se rodina vyrovnává s jeho nečekanou ztrátou.
"Byl to strašný fofr, že si to člověk ani neuvědomil, až teď po měsíci a půl mi to začíná docházet, že i kdybychom se rozkrájeli, tak už tátu, a máma svou lásku, neuvidíme," rozpovídala se Rola Brzobohatá pro VIP zprávy.
"Vzpomínáme na něj pořád, každý nějak po svém, dokonce si ho napodobňujeme, necháváme vše jako kdyby tam byl a ještě máme takový stoleček, kde je tátova fotka, tam máma zapálí každé ráno svíčku, a urna, protože jsme ho nikam neuložili. Máma si s ním i povídá, my občas také, jeho pracovna je tak jak byla i šatník, v podstatě jako kdyby tam byl," svěřila se Brzobohatá.

7-26.10.)Hejhezčí účastník MasterChefa Marek Pavala utekl z vily.

Pavalův útěk zachytily televizní kamery.
V noci tajně utekl z vily finalistů a hrubě tím porušil pravidla soutěže. K jeho smůle byl navíc odhalen členy štábu a za své chování bude muset nést následky.
"Marek tvrdil, že se potřeboval projít. V hluboké noci se zvedl, na postel naaranžoval atrapu a odešel pryč," prozradil jeden z členů týmu.
I když tím ambiciózní finalista získal chvíli vytoužené svobody, cena za ni bude možná tvrdší, než by čekal.

8-26.10.)Jessi a Jus Timberlakovi ukázali svatební foto.

Justin Timberlake a Jessica Biel jsou svoji.
Časopis People se zase plácl přes kapsu. Exkluzivně mohl otisknout fotografie ze svatby Justina Timberlaka (31) a Jessicy Biel (30) a je jasné, že za to zaplatil pořádně tučnou sumičku. A jelikož se snímky náramně povedly, časopis se pochlubil slavnými novomanžely ve svatebním na obálce rovnou dvakrát.
Stále zamilovaná dvojice, která spolu randí již pět let, se vzala v pátek během zcela utajeného obřadu v resortu Borgo Egnazia ve městě Fasano na jihu Itálie. Účastnili se jej prý pouze blízcí přátelé a rodina.
Zatímco Justin zvolil klasiku v podobě černého obleku, bílé košile a motýlka, Jessica připomínala princeznu z pohádky. Herečka byla jen jemně nalíčená, vlasy měla stažené a její tylové šaty měly růžovou barvu.

9-27.10.)Tereza Kerndlová vzpomíná na zesnulou zpěvačku která je součástí klubu 27.

Tereza Kerndlová se v Londýně zastavila u domu Amy Winehouse.
Zpěvačka Tereza Kerndlová (26) si plnými doušky užívala narozeninový dárek. Dokonce se zastavila u domu své oblíbené zpěvačky Amy Winehouse (✝27), která 23.7.2011 nečekaně zemřela.
"Místo květiny nebo svíčky jsem nechala u domu Amy Winehouse svůj oblíbený prstýnek, neskutečný okamžik, byla to úchvatná umělkyně. Její hudba nám navždy zůstane," napsala na sociální síť Kerndlová, která v Londýně navštívila také muzikál Fantom opery.
"Byl to úchvatný zážitek," líčila nadšeně.

10-27.10.) TWL! Pár dní před soudem našel Homola v autě štěnici.

Matěj Homola se svou dcerkou Laurou.
Dara Rolins (39) a její expartner Matěj Homola už za pár dní budou bojovat o dceru Lauru (4) u soudu. A Dara Rolins i její expartner Matěj Homola vytahují největší zbraně. Oba ji chtějí do své výhradní péče.
Dara již prozradila, že Matěj na dceru neplatil nikdy ani korunu, na světlo se vynesla i informace, že byl Homola na Ukrajině ve vazbě za držení marihuany a skončil s podmínkou.
Matěj svoji expartnerku také nešetřil.
Boj se ale nyní možná zvrhl až doslova v mafiánské praktiky. Matěj Homola ve svém voze našel odposlouchávací zařízení. "Je pravda, že jsem našel štěnici, ale nemůžu potvrdit, že to má něco společného se soudem," řekl Aha Homola.
"Do soudu už nebudu nic komentovat," dodal Homola, který se chce na radu svého právníka vyvarovat jakýmkoli vyjádřením, které by mu mohly uškodit.

11-27.10.) 'Halloween se blíží, blíží a je tu!


Imogen Thomas a její nápaditá výzdoba.
Bývalá britská modelka a Miss Wales Imogen Thomas (28), která prošla postelí mnoha slavných fotbalistů a v současnosti je v sedmém měsíci těhotenství se svým přítelem Adamem Horsleym (26), ukázala, jak se připravuje na Halloween, jeden z nejoblíbenějších amerických svátků.
S kostýmem si ale velkou hlavu nelámala. Naopak. Na své těhotenstvím zakulacené bříško si nechala namalovat obří dýni a vystavila svá ukázková prsa, která světu předvedla už nesčetněkrát.
Vnadná brunetka se po účasti v reality show zapsala do světa svým jménem jako modelka a díky svým křivkám pózuje nejčastěji ve spodním prádle a plavkách.

12-28.10.) Kdopak to je?

Kdopak to je?
Dívenka na fotce je jednou z nových tváří televizních obrazovek a patří k typům, na které jen tak nezapomenete. Náznaky toho, že z ní vyroste krásná žena, lze pozorovat už na jejích dětských fotkách. Není ale jen velmi půvabná, ale také vzdělaná. Vystudovala dvě vysoké školy a vedle češtiny hovoří dalšími pěti jazyky. Poznali jste ji?
Možná ne úplně od miminka, ale jen co jedna z nových moderátorek Novy Emma Smetana (24) trochu povyrostla, začal se jí v obličeji rýsovat výraz, který lze na tváři půvabné blondýny vyčíst i dnes, a který je pro většinu pánské populace dosti nebezpečným. Pánové ale mají smůlu. Jak Emma řekla, už několik let je šťastně zadaná. Jejím vyvoleným je zpěvák Jordan Haj.

13-27.10.) Rozkošné:Simona hodila na veb fotku s 3měsíčním synem.

Simona Krainová se svým Brunem.
Simona Krainová (39) nafotila se svým synkem Brunem fotografie plné něhy. Autorem snímků je její sestra Yvonna. "Děkuji všem fanouškům za tolik krásných přání a mé sestře za krásné momentky. Objevila jsem u ní opravdový fotografický talent," napsala na svoji zeď sociální sítě Krainová.
Před nedávnem ukázala fotku jeho ručičky, teď přidala hlavičku zezadu a ouško. Malý Bruno je pořádně vlasatý. Snad brzy uvidíme i jeho tvářičku. Krainová se poprvé na veřejné akci objeví již zítra, kdy představí modelingovou soutěž, jejíž je patronkou. Uvidíme, zda nepřivede svým přátelům rozkošného syna ukázat.

Módní policie
Dnes jsme si vyhlídli Ivetu Bartošovou!Zaplatí nám pokutu,dá nám šatník?Sleduj:
Iveta Bartošová neuvěřitelně prokoukla.
Tak Ivetě musíme říct "Bravo", každý z vás si ji totiž z poslední doby pamatují jakou obtloustlou ženu.
Účes ... 7o%
Tričko ... 9o%
Kalhoty ... 7o%
Doplňky (pásek,kabát apod.) ... 7o%
Celkový dojem ... 75%
375% = 2

Stupnice:
100% :Ivetě Bartošové se daří
75% :Gott v pohádce
50% :Lindsay Lohan nabalila svalovce.
25% :Šimon Leitner jde do chomoutu!
0% :Marija Zarring je vyhlášena nejprsatější moderátorkou Ruska.
- 25% :Karolína Kurková vsadila na pánský styl a vypadala hrozně
- 50% :fanoušci Adele maminkovství nepřejí!
- 75% :Rola Brzobohatá se nedokáže smířit se smrtí svého otce. Mluví s jeho urnou
- 100% :Chodí ten Jaro Slávik s Karolínou Krézlovou? :-D

Top or not:
Top- Malá holčičí párty
Not- trička v kalhotách. Blééé

Příští top or not můžeš vytvořit i ty!
Stačí do 3.11. napsat do komentů svoje "Topy a noty".

Speciálně:Příběh ze života aneb "report":
Příběh o Lence(9.6.1995) sem našla na netu. Je to majitelka second-handu s dětským oblečením. Je to divné? Ale není,Lenka je maminkou. V 15ti se jí narodilo mimčo,bohužel bez otce. Teď se pomocí datumů ponoříme do doby kdy Lenka otěhotněla.
12.3.2010-stěhování15.4.2010-alergička našla kroužek.Sprejařinu.Chodí tam i Honza.16.6.2010-párty na oslavu mých narozenin.Je tu i Honza18.7.2010-je mi špatně,bolí mě celé tělo23.7.2010-asi sem těhotná
1.9.2010-nenastupuji na střední :-(2.10.2010-Jan se odstěhoval. Řekl mi to jeho brácha :-(24.10.2010-doktor řekl že TP je 8.4.201113.11.2010-bude to Honzík24.12.2010-Honzík dostal postýlku
8.1.2011-ultrazvuk předpoklady: 2,90kg 40cm1.4.2011-na apríla se narodila Natali. 3,40kg 52cm4.4.2011-jsme doma1.6.2011-na den dětí Jan napsal našemu dítku2.6.2011-odepsáno
3.7.2011-1. dovolená s mimčem19.7.2011-příjezd1.10.2011-půl roku24.12.2011-Honza se přijel kouknout na našeho "chlapečka"1.1.2012-odjezd
29.2.2012-otevřen obchůdek1.4.2012-narozeniny3.4.2012-křtiny Natali Anna1.6.2012-přijel Jan1.9.2012-začínám studovat s mamčinou pomocí

12.3.2010- Lenka se s rodiči musela odstěhovat
15.4.2010- Lenka našla kroužek kde si nemyslí že je alergický šprt
16.6.2010- Rodiče Lence uspořádali oslavu. Byl ta i Honza. Díky němu zažila své "poprvé"
18.7.2010- Lenku bolí celé tělo a zvrací. Neví co se děje, asi je nemocná
23.7.2010- Lenka si udělá těhotenský test(dokonce další 4) a všude jí to vychází. Je těhotná. 24. to říká rodičům, musí stáhnout místo na střední
1.9.2010- Lenka kvůli těhotenství nenastupuje na střední školu
2.10.2010- Lenka od malého Matěje zjistí že se Jan odstěhoval do Čech
24.10.2010- Miminko se má dle doktora narodit 8.4.
13.11.2010- No, miminko má být chlapeček. Samosebou Honza
24.12.2010- Tak malý "Jan" dostal postýlku
8.1.2011- Na ultrazvuku jasný kluk. Předpoklady jsou na macíka
1.4.2011- Život si na nás okusil apríl. S váhou 3,40 kg a délkou 52 cm se narodila Natali
4.4.2011- jsme doma
1.6.2011- Honza napsal na den dětí našemu dítku, Natálce
"Jsi můj poklad.Jsem šťastný.
Narodila jsi se z lásky a máš skvělou maminku.
Jsi krásná a zdravá.
Krásná.
S modrými kukadly a tmavými vlásky.
Nejdřív sem se dočetl že jsi chlapec a pak, na apríla, jsi se tu objevila.
Byl to apríl na své rodiče že?
Buď na tomto světě šťastná a ráda
s láskou
táta Jan"
2.6.2011- odepsali jsme taťkovi
3.7.2011- byli jsme na 1. dovolené
19.7.2011- přijeli jsme
1.10.2011- půl roku
24.12.2011- na našeho "chlapečka" se přijel kouknout táta
1.1.2012- odjel nám zase pryč
29.2.2012- otevřela sem si second-hand na věci pro miminka
1.4.2012- narozky!!!
3.4.2012- křtiny. Oficiálně jsme Natali Anna
1.6.2012- Jan
1.9.2012- začala jsem studovat

Na co se Spectra těší:
Halloween

Spectřin status:"
"Umím zahrát Titanic na key-board a klavír!"

Kdo z jejích kámošů má narozky(N) nebo svátek(S):
já (S)

Celebrita týdne dle SPECTRY.
Marija Zarring

P.S. na konci roku Spectra vyhlásí kdo se zde objevil nejvíce a ta celebrita dostane...článek!

Za týden!!!!!!

většina věcí je ze super. cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama