Spectra_muck a drby 5

4. listopadu 2012 v 0:00 | Spectra_muck |  Spectra_muck a její bulvární drby
Týden

Nov in ky

1-29.10.)Začínáme smutně. Rapperka Natina Reed zemřela pouhé 2 dny před 33. narozeninami. Srazilo ji auto. :,-(

Natina Reed
Krutý osud! Před dvěma týdny v pouhých dvaceti letech zemřela po střetu s vozidlem vinou své kamarádky, která ve vysoké rychlosti nezvládla řízení, herečka Sammi Kane Kraft. V pátek pak skončila pod koly americká zpěvačka, rapperka a herečka Natina Reed, když do ní narazilo auto. I přes poskytnutou první pomoc se ji nepodařilo zachránit.
Členka bývalé dívčí R'n'B skupiny Blaque zemřela krátce po srážce, ačkoli řidič vozidla ihned zavolal záchranku a spolujezdec Natině poskytl první pomoc. Podle vyšetřování policie řidič nepochybil a za nehodu nemohl, zpěvačka mu vběhla pod kola.
R.I.P. Natina Tiawanna Reed 28. 10. 1979- 26.10.2010 Sbohem!!!

2-29.10.) Nevkus všech nevkusů!

Christina Aguilera s přítelem pózují fotografům.
A je tu další z fotografií, na nichž Christina Aguilera (31) odhalila své kypré tělo v nevkusném outfitu. I když musíme uznat, že tentokrát měla zpěvačka dobrý důvod k tomu vystrašit lidi - hallowenský večírek.
Christina se na akci objevila v dost děsivém kostýmu. Oblékla se do šatů, které sotva zakrývaly její zadeček, na nohy si obula boty na vysokém jehlovém podpatku, neopomenula si vzít síťované punčochy a dala vyniknout své oranžové push-up podprsence. To by se ještě mohlo jevit jako zpěvaččino běžné oblečení, ale Christina svou šílenou image ještě doladila.
Make-up doplněný o umělé řasy a růžovou řasenku sladila s parukou, která připomínala cukrovou vatu. Na té se jí vyjímala bílá korunka.

3-30.10.) Těhotná Tamara a Tomáš se ukázali na veřejnosti

Tomáš vypadá s přítelkyní velmi šťastně.
Zpěvák Tomáš Klus (26) bude tátou. Ale dokud nemají s přítelkyní a finalistkou Hlasu ČeskoSlovenska Tamarou Kubovou doma plačící miminko, snaží se užívat si, jak to jde. Když Tomáš zrovna nekoncertuje, což se právě často nestává, vyrážejí spolu za kulturou.
Šťastný Tomáš se svojí vyvolenou velmi ochotně zapózoval. A nebyl by to on, proslulý svými vtípky, aby se toho nechopil tak trochu svérázně.
Místo toho, aby zpěvák sahal na rostoucí bříško své těhotné Tamaře, pojal to páreček obráceně. Že by Tomáš, stejně jako jiní tatínkové, přibíral spolu s partnerkou? Na té ostatně nebylo těhotenství ještě skoro ani vidět.

4-30.10) Celebrity se vyfotili se Sandy.

Některé z hvězd se podělily o snímky.
Známé osobnosti žijící v Americe se předbíhají v komentování hurikánu Sandy, který zasáhl New Jersey a New York. Téměř každá z nich, která má účet na sociální síti, zveřejňuje své reakce týkající se události číslo jedna.
Některé celebrity se rozhodly vydat se do ulic a situaci zdokumentovat, jiné ji popisují z tepla domova. Mezi ty odvážnější, kteří se rozhodli zveřejnit své snímky, patří herečka a moderátorka Maria Menounos, herečka Olivia Wilde nebo zpěvák Joe Jonas. Ivanka Trump atmosféru zachytila zpoza okna svého domova.
Jak ty okomentovali?:
Kim Kardashian (32): "Jsem zpátky v Miami. Bouře se mi vyhnula. Modlím se za všechny na pobřeží. Doufám, že jste všichni v bezpečí!"
Lindsay Lohan (26): "Proč každý tolik panikaří kvůli hurikánu? (nazvala jsem ho Sally). Přestaňte být negativní. Myslete pozitivně a modlete se."
Fergie: "Ahoj Sandy. Prosím, buď hodná."
Faith Hill: "Modleme se za ty, kteří stojí v cestě hurikánu."

5-31.10) Kokta bude mít syna!

Ornella čeká chlapečka.
Ornella Štiková (19), těhotná milenka manžela moderátorky Gábiny Partyšové, už zná pohlaví potomka. Ornella je v pátém měsíci těhotenství a její porodník na pražské Bulovce jí konečně prozradil tolik očekávanou zprávu. Ornella čeká chlapečka.
Pepa Kokta bude mít již třetího syna. Každého s jinou ženou:
-Syna Pepu má se svojí první ženou, Alenou.
-Kristián je jeho syn ze zatím trvajícího manželství s Gabčou Partyšová.
"Je to tak. Bude to kluk. Jméno už je jasné dýl. Můj syn se bude jmenovat Alexander," řekla Super.cz Ornella. A co na jméno říká Pepa. "To nevím a upřímně je mi to docela jedno," usmála se Ornella, která konečně ví, v jaké barvě má nakupovat výbavičku.
Ornella se nyní cítí zdravotně v pořádku a těhotenství si užívá. "Jsem zdravá, miminko je naprosto v pořádku a hlavně se snažím se nestresovat. Věci, které by mě dřív rozhazovaly, teď neřeším," dodala Ornella, která se už smířila s tím, že bude svobodnou matkou.
"Mám skvělou rodinu. O miminko se postaráme," uzavřela kráska.

6-31.10.) Nejhorší noční můra Dagmar Patrasové se splnila. Její smrt z filmu "Smrt stopařek" se snažil zopakovat úchyl.

Filmový vrah rdousí Patrasovou. Málem tak dopadla i v reálu.
Každý veřejně známý člověk zná obě tváře popularity. Kromě obdivu zažívají celebrity i její stinné stránky. Nejinak tomu bylo v případě Dagmar Patrasové (56), která je už přes třicet let na vrcholu slávy. Kromě chvály ale prožívala i taková muka s jedním psychopatem, že dostala policejní ochranku. "Fascinovala ho moje vražda ve Smrti stopařek," prozradila Super.cz Dáda.
Patrasová a Jana Nagyová tehdy nezářily jen v Arabele jako princezny Xénie a Arabela, ale také v kriminálním "hororu" coby stopařky, jež agresivní kriminálník Charvát zardousí. Kvůli snímku v době jeho uvedení do kin (1979) přestaly vyděšené mladé dívky stopovat - tak působivý film to byl. Bohužel oslovil nejen vyděšené slečny, ale i jednoho pomatence.
"Tehdy jsem ještě hrála v divadle Semafor v pasáži Alfa a po premiéře Smrti stopařek tam za mnou chodil chudák nemocný člověk, který utekl z Bohnic. Zhlédl se ve filmu Smrt stopařek. Asi čtrnáct dní za mnou docházel a chtěl si osahat můj krk," vzpomíná Patrasová, které při vybavení si nepříjemného zážitku z minulosti stále naskakuje husí kůže. Kdo ví, jak málo stačilo, aby již nebyla mezi živými.
"Neustále se mě vyptával, jaké to je umřít. Došlo to až do takového stádia, že musela zasáhnout policie. Mluvila jsem i s jeho maminkou. Říkala mi, že je zoufalá, protože syn je opravdu schopný někomu něco špatného udělat. Chodila jsem pak raději nějaký čas s policejní ochranou," říká Dáda, která si ale jinak na reakce veřejnosti nemůže stěžovat. "S lidmi na ulici mám jinak vždy velmi pozitivní zkušenost. Zdraví mě, povídají si, poslední dobou hlavně o svých dětech či vnoučatech," dodává Patrasová, kterou si oblíbily statisíce malých televizních diváků díky jejím pořadům se žížalou Jůlií.
"Škoda by jí byla" odpověděla Jana Nagyová.

7-1.11.) Ještě jednou Orní!

Ornella čeká chlapečka.
Pepa Kokta a jeho milenka Ornella Štiková (19) spolu stále komunikují. Jejich vztah není na bodu mrazu, i když spolu mluví jen velmi omezeně.
"Poskytuji mu informace o těhotenství, jestli je vše v pořádku, že je miminko zdravé a samozřejmě věděl i to, že čekáme kluka. Jsou to ale spíše bodovité sms. Formální komunikace." řekla Super.cz Ornella.
Kokta jí na zprávy odepisuje. "Napíše třeba, že je dobře, že je syn zdravý a tak." dodala Ornella, která se těší dobrému zdraví a i miminko je v naprostém pořádku. "Doktor říkal, že jsem jak z atlasu. Oddychla jsem si hlavně po genetice. Jsem ve dvacátém týdnu těhotenství a vše probíhá tak, jak má." dodala Ornella.

7-1.11.) Velký smutek. Maminka vítězky hlasu československa, Ivany Bagové, přišla o miminko.

Maminka Ivanny Marianna přišla o dítě.
V létě se Ivanna Bagová (18) radovala z obrovské životní události. Její maminka Marianna nosila pod srdcem nového potomka. Štěstí se však rodiny vítězky soutěže Hlas ČeskoSlovenska nedrželo příliš dlouho, neboť zpěvaččina maminka o dítě přišla.
"Ano, je to tak. Tohle téma je pro mě ale velmi citlivé a nechtěla bych to rozebírat." svěřila se exkluzivně Super.cz Bagová a dále dodala: "Snažím se jí být v tomto období oporou."
Vzhledem k časové zaneprázdněnosti nemohla Ivanna odvézt svou maminku ani na dovolenou, kterou plánují od její výhry v pěvecké soutěži. "Zatím jsme nevymyslely společný termín. Když jsem měla volno, tak ona nemohla odjet a obráceně. Zatím jsme to odložily na další rok," říká Ivanna.
Slovenská zpěvačka s ukrajinskými kořeny v posledním období tvrdě pracovala na svém debutovém albu Oheň v duši. "Dlouho se čekalo na slovenské texty. Myslím si, že i tak jsme to stihli docela rychle. Čtyři měsíce jsou dobrá doba na přípravu desky." říká.
"Lidé ode mě čekají pomalejší věci, ale fanoušci tam najdou jen dva ploužáky a zbytek písní bude rychlých." říká.

8-1.11.) Karle Gotte! Takto se po tvém boku změnila Ivana!

Z Ivany Gottové se postupem času vyklubala krásná dáma.
Z nevýrazné mladé dívčiny, jež se neuměla oblékat, vyrostla zkušená maminka dvou dcer a šarmantní dáma, na kterou může být milovník ženské krásy Karel Gott opravdu pyšný.
Dnes je z Ivany Gottové nikoliv jen ustaraná žena v domácnosti, ale i populární moderátorka VIP zpráv, za níž se zvědavě otáčí řada mužů. Za léta po boku našeho nejúspěšnějšího zpěváka vystřídala Gottová několik účesů a mnohokrát změnila svou image.
Hlavu jí zdobily rovné vlasy s ofinou, krátké mikádo i rozpustilé vlnky. Na veřejnosti se ukazovala v ležérních džínách a sportovním triku a její často nevkusné outfity budily nelichotivou pozornost okolí.
Dnes má Ivana dlouhé blond vlasy, obléká se do nádherných rób a ve společnosti patří k největším hvězdám.
Kájo, nebyla by škoda toto tělo zničit ještě synkem?

9-1.11.) Zrzavá odpůrkyně podprsenek bez muže. Máte zájem?

Štěpánka Decastelo je zase sama.
Byla to láska jako trám, ale teď je všemu konec. Výrazně obdařená Štěpánka Decastelo, exmanželka současného muže její kamarádky Evy Decastelo, dala košem svému příteli, se kterým přitom brzy plánovala veselku. A kopačky šla pořádně zapít. "Byl to hodný kluk, ale poslední dobou se změnil. Asi nebyl připravený na vztah," řekla nám smutným hlasem.
Štěpánka a její dvě kamarádky se na skok ukázaly na narozeninách travesti komičky Naděždy Krupské, která ve velkém stylu slavila deset let své kariéry. A shodou náhod pařila v baru Singles, kam se čerstvá "single" Štěpánka opravdu hodila. "Piju, protože je mi to hodně líto. Vůbec netuším, jestli jsem s tím rozchodem neudělala chybu," sžírají pochybnosti citlivou a éterickou krásku.
Uvidíme, zda se po jejím boku brzy objeví zase další chlap. Vždyť s tím, kterému nyní dala vale, odešla hned první večer do ložnice a okamžitě spolu začali bydlet. Štěpánka, která předtím chodila s rybářem Jakubem Vágnerem, neumí být sama, takže pokud se se svým bývalým, olympionikem Tomášem Kobesem, neusmíří, asi budou mít šanci všichni, jimž tato nádherná zrzka učarovala.

10-2.11.) Tereza Kerndlová se zasnoubila

Tereza Kerndlová září štěstím.
Oblíbená zpěvačka Tereza Kerndlová (26) se zasnoubila. Po devíti letech vztahu ji o ruku požádal přítel René a zpěvačka pochopitelně řekla "ano".
Romantické zásnuby se konaly v Paříži, kam páreček před pár dny odjel na dovolenou, a Tereza do poslední chvíle vůbec nic nečekala.
O šestnáct let starší přítel jí hned po návratu z velkolepé večeře nasadil prsten od Tiffanyho.
"Je to nejkrásnější chvíle mého života," řekla serveru Prásk.tv nadšená zpěvačka, která vůbec netušila, jaké překvapení pro ni René připraví.
Zamilovaný páreček se ubytoval v prezidentském apartmá luxusního hotelu s výhledem na slavnou Eiffelovu věž.
Uvidíme, na jakém krásném místě se "do roka a do dne" bude konat velkolepá veselka. No snad to nedopadne jako u jiných celebrit- "Prsten = Pojištění vztahu"!

11-2.11.) Zuzana Norisová je těhotná! Otcem je Max z Účastníků zájezdu.

Zuzana Norisová s přítelem Ondrejem a kamarádkou.
Slovenská herečka Zuzana Norisová (32) se už brzy stane poprvé maminkou. Svého prvního potomka očekává s hercem Ondrejem Kovaľem, kterého diváci znají z komedie Účastníci zájezdu, kde si zahrál fešáka a proutníka Maxe.

"Ano, jsem v šestém měsíci," řekla serveru Sedmička.cz šťastná herečka s tím, že dlouho nemluvila s médii, protože se bála, aby těhotenství nezakřikla.
Norisová je prý moc šťastná, a dokonce se nedávno natrvalo odstěhovala za přítelem do Bratislavy.
Herectví pověsila na hřebík už v pátém měsíci těhotenství a dopřává si zasloužený odpočinek. Vytoužené miminko by se mělo narodit už v únoru.

12-2.11.) Au,au,au,au,au,au,au,au,au,au,au,au,au,au,au,au

Z Červenky tekla červená
Včera v MasterChef tekla krev. A byla soutěžícího.
Velkou smůlou odstartoval soupeření deseti nejlepších finalistů soutěžící Matej Červenka. Přímo v MasterChef kuchyni se uprostřed soubojů pořezal na ruce. Zranění ale bylo natolik vážné, že musel být štábem odvezen do nemocnice.
"Matejova ruka byla v jeden okamžik celá v krvi. Museli jsme ho odvézt k ošetření do nemocnice," prozradil jeden z členů štábu.
Matej sice bezprostředně po úraze statečně pokračoval dál ve vaření, ale ztratil mnoho času. I když porotcům předložil hotový pokrm v duchu tématu sladká kuchyně, jeho dílo bylo nešťastnou událostí poznamenané. A Matěje to může stát místo v soutěži.
Ale jak jste se MCH-fans dívali, nikdo nevypadl.

13-2.11.) Lindsay Lohan v šoku. Dům její matky je v troskách. Zničila ho Sandy.

Dina Lohan se svou dcerou Lindsay.
Superbouře Sandy zasáhla do životů miliónů Američanů, následky jejího ničivého řádění se ale nevyhnuly ani slavným a bohatým lidem.
Velké štěstí v neštěstí měla matka herečky Lindsay Lohan (26), Dina, která vyvázla bez zranění, když na její dům v Long Islandu spadl vzrostlý strom.
Jak napsal deník The Sun, strom rozčísl střechu budovy a přistál na rodinném bazénu.
Dina s mladšími dcerami, Cody (16) a Ali (18), byly uvnitř.
Nikomu se naštěstí nic nestalo.
Starší dvě děti, Lindsay a Michael (25), byly v době řádění v New Yorku. Oba také vyvázli bez úhony.

14-3.11.) Devčata zklidněte se. Tohle není Pavalova přítelkyně, je to matka.

Marek Pavala a jeho půvabná maminka.
Jeden ze soutěžících z televizní kuchařské show MasterChef Marek Pavala, který koncem října utekl z vily finalistů a porušil tím pravidla, se na jedné ze sociálních sítí pochlubil fotografií své matky.
Už je jasné, po kom milovník vaření zdědil charisma.
Na snímku ambiciózní Pavala pózuje se svou matkou Alexandrou Pavalovou, která je úspěšnou módní návrhářkou.
Nutno podotknout, že vedle mladého fotografa vypadá spíš než jeho starší sestra, než maminka.
Ve hře o titul MasterChefa zůstalo už jen deset soutěžících. Nechme se překvapit, který z nich bude mít to štěstí a získá vysněný titul, uznání gastronomických expertů, finanční odměnu více než milión korun a vydá prestižní kuchařku.Módní policie
Dnes máme na očku Christina Aguilera!
Christina Aguilera s přítelem pózují fotografům.

Účes ... 20%
Tričko ... 5%
Kalhoty ... tam nějaké jsou? :-D 0%
Doplňky ... 70%
Celkový dojem ...40%
135 % = 4
VZKAZ:
"Jsi jak princezna. To myslím vážně! Princezna Sopel z nosu!

Stup nice
100 % : Klus a jeho Tamy jsou šťastní
75 % : Tereza Kerndlová se zasnoubila
50 % :Sandy už je v klidu
25 % : Ornella čeká syna
0 % = neutral : Volná Štěpánka Decastelo
- 25 % : Maciuchová a Hrušínský přišli o statisíce
- 50 % : Úchyl se snažil zabít Dádu Patrasovou
- 75 % : Marianna Bagová přišla o dítě
- 100 % : Ve velmi mladém věku zemřela Natina Reed

Top or not
Top- slavit Halloween
Not- Jíst česnekové toasty před schůzkou s holkou/klukem( co když se budete líbat?)

Spectřin týdenní status:
"Halloween a dušičky = IN kombinace"

Narozky(N) a svátky(S)
---

Celebrita týdne
Natina Reed

www.super.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama